Batı Şeria ve Gazze’de 124 Filistinli yaralandı

Batı Şeria ve Gazze’de, ABD Başkanı Donald Trump’ın Kudüs kararını protesto eden Filistinliler ile İsrailli askerler arasında çıkan çatışmalarda 124 Filistinli yaralandı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
13 Ara 2017 / Çar 10:29 |
/ 22 Kez Okundu
| |
Batı Şeria ve Gazze’de, ABD Başkanı Donald Trump’ın Kudüs kararını protesto eden Filistinliler ile İsrailli askerler arasında çıkan çatışmalarda 124 Filistinli yaralandı.
Filistin Kızılay Derneğinden yapılan açıklamada, ABD Başkanı Donald Trump’ın Kudüs kararını protesto eden Filistinliler ile İsrail askerleri arasında çıkan çatışmalar sonucunda 124 Filistinlinin yaralandığı bildirildi. Dernek, Batı Şeria’nın farklı bölgelerindeki çatışmalar sırasında 96 Filistinlinin yaralandığını bildirdi. Yaralılardan 40’tan fazla kauçuk mermi ve 1 adet gerçek mermi çıkarıldığı belirtildi. Dernek ayrıca, Gazze şeridinin doğusundaki çatışmalar sırasında yaralananlar arasında 1’i ağır 28 kişinin bulunduğunu, yaralananlardan 9 gerçek mermi çıkarıldığını bildirdi.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.