Burhaniye’de Ufka Yolculuk Yarışması

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Körfez Bölge sorumluluğunu İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferhan Levent’in üstlendiği “Ümmet Olmadan Sünnet Olmaz” konulu Ufka Yolculuk Yarışması hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
14 Ara 2017 / Per 13:33 |
/ 22 Kez Okundu
| |
Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Körfez Bölge sorumluluğunu İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferhan Levent’in üstlendiği “Ümmet Olmadan Sünnet Olmaz” konulu Ufka Yolculuk Yarışması hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı. Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi bayan öğretmenlerinin ve Kur’an Kursu öğreticilerinin tanışıp kaynaşmalarını sağlamak amacıyla düzenlen toplantı, Şehit Hasan Çoban Mesleki ve Anadolu Lisesi Salonu’nda yapıldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferhan Levent’in konuşmacı olarak katıldığı toplantı ilgi gördü. Toplantıda, 8 Ocak 2018 Pazartesi günü Reha Yurdakul Kültür Merkezinde düzenlenecek olan “Modern Çağda Kadını Anlamak “ konulu konferans için ön hazırlıklar konuşuldu. Toplantıda, Yazar Serpil Özcan tarafından gerçekleştirilecek olan konferans hakkında bilgilendirme yapıldı. Toplantıda, bayan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi bayan öğretmenleri ile Kur’an Kursu öğreticileri arasında her türlü etkinlikte işbirliği yapılması da kararlaştırıldı.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.