Burhaniye’de yeşil seferberlik

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Belediye, şehir genelinde park alanlarını artırmak için seferberlik başlatırken, Bahçelievler Mahallesinde de 6 dönümlük parkın yapımına başlandı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
18 Eki 2017 / Çar 12:28 |
/ 21 Kez Okundu
| |
Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Belediye, şehir genelinde park alanlarını artırmak için seferberlik başlatırken, Bahçelievler Mahallesinde de 6 dönümlük parkın yapımına başlandı. Koç Kent Sitesi yanında yapımına başlanan parkta halı saha, kafeterya ve çocuk oyun gurupları yer alacak.
Bahçelievler Mahallesi Koç Kent yanında yapımına başlanan 6 bin metrekarelik parkın yapımı büyük oranda tamamlanırken, parkta bir halı saha, kafeterya, çocuk oyun gurupları, fitness alanı, oturma alanları ve yeşil alanlar yer alıyor. İlçede park sayısını artırdıklarını anlatan AK Partili Belediye Başkanı Necdet Uysal,”İnsanlarımızın aile fertleri, dostları, arkadaşları ve sevdikleriyle birlikte keyifli sohbetler edebileceği, formunu korumak adına spor yapabileceği, çocuklarıyla oyunlar oynayabileceği alanlar oluşturmak adına parkların yapımını çok önemsiyoruz. Yaptığımız parkların niteliğine çok önem veriyoruz. Yaptığımız parklarda genel olarak basketbol sahası, çocuk oyun alanları, spor aletleri, oturma bankları gibi alanlar bulunuyor. Bahçelievler Mahallemize yaptığımız parkta Burhaniye’mizde eksikliği hissedilen halı saha da yapıyoruz. Parkları sadece yapmakla kalmıyoruz. İlçemiz genelindeki tüm parklarda, bulvarlarda düzenli bakım ve onarım çalışması da yürütüyoruz. Parkları kullanan çocuk, genç, ileri yaştaki vatandaşlarımız, temiz ve nezih ortamlarda keyifli zaman yaşıyor” dedi.

Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.