Büyükşehir, ihtiyaçlı vatandaşlara yemek sağlıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli’nde yaşayan hasta, yaşlı ve engelli olup, yemek yapamayacak durumdaki vatandaşlara günlük iki öğün yemek ulaştırıyor

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
16 Mar 2018 / Cum 15:49 |
/ 51 Kez Okundu
| |
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli’nde yaşayan hasta, yaşlı ve engelli olup, yemek yapamayacak durumdaki vatandaşlara günlük iki öğün yemek ulaştırıyor.
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi sosyal belediyecilik anlayışı ile Kocaeli’de ikamet eden mağdur durumdaki vatandaşların sıkıntılarına çare olmaya devam ediyor. ‘Gönül Kazan’ projesi ile hasta, engelli ve yaşlı olup yemek yapamayacak durumdaki ailelere çözüm olarak günlük iki öğün hazır yemek ulaştırıyor.
Proje kapsamında yemek ulaştırılan aileler, “Belediyemizden, Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu’ndan Allah razı olsun. Allah devlete millete zeval vermesin, yolunuz açık olsun, vatan millet sağ olsun” şeklinde karşılık veriyor.
Proje kapsamında herhangi bir markete gitmek zorunda kalmayan aileler, evlerine kadar teslim edilen gıdalar sayesinde zahmetsiz bir şekilde bu ihtiyaçlarını giderebiliyor.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.