Çamlıca öğrencileri fidan dikme etkinliğine katıldı

Çamlıca Okulları Malatya Kampüsü İlkokul öğrencileri ve öğretmenleriyle birlikte Malatya Orman İşletme Müdürlüğü’nün düzenlemiş olduğu fidan dikme etkinliğine katıldı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
26 Mar 2018 / Pzt 13:29 |
/ 146 Kez Okundu
| |
Çamlıca Okulları Malatya Kampüsü İlkokul öğrencileri ve öğretmenleriyle birlikte Malatya Orman İşletme Müdürlüğü’nün düzenlemiş olduğu fidan dikme etkinliğine katıldı.
Konuyla ilgili sınıf öğretmeni Faruk Çakmak yaptığı açıklamada, yapılan etkinlikle öğrencilerinin doğa dostu olacaklarına inandıklarını söyledi. Çakmak, "Bugün öğrencilerimizle birlikte fidan dikmenin mutluluğunu yaşadık. Öğrencilerimiz adeta fidan dikmek için birbirleriyle yarıştılar. Çamlıca Okulları olarak öğrencilerimizin çevrelerine karşı duyarlı, doğayı seven ve koruyan birer birey olarak yetişmelerini arzu ediyoruz. Bugünkü yapılan etkinlik ve bundan sonra buna benzer yapacağımız etkinliklerle öğrencilerimizin birer doğa dostu olacaklarına inanıyoruz. Bu etkinliği planlayan Orman İşletme Müdürü Yakup Kalaylı’ya ve personeline Çamlıca Okulları olarak teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.