Çocuğunun gözü önünde karısını öldürdü

ANKARA (İHA) – Ankara’da cezaevinden izinli çıkan bir şahıs, 4 yaşındaki çocuğunun gözü önünde karısını bıçaklayarak öldürdü

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
11 Mar 2018 / Paz 17:05 |
/ 81 Kez Okundu
| |
ANKARA (İHA) – Ankara’da cezaevinden izinli çıkan bir şahıs, 4 yaşındaki çocuğunun gözü önünde karısını bıçaklayarak öldürdü.
Olay, dün akşam saatlerinde Keçiören ilçesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, sigara kaçakçılığından dolayı Sincan Açık Cezaevinde tutuklu bulunan Feyzi Ç. (26), Cuma günü cezaevinden izinli olarak çıktıktan sonra Çaldıran Mahallesi’nde ikamet eden eşi İlknur Ç.’nin (23) yanına gitti. Cumartesi günü ikili arasında bilinmeyen bir sebepten dolayı tartışma yaşandı. Çıkan tartışma sonrası Feyzi Ç., 4 yaşındaki çocuğunun gözü önünde eşini defalarca bıçakladı. Bu anlara şahit olan çocuğunu fark eden Feyzi Ç., kızını alarak bina önünde bulunan otomobiline bıraktı. Daha sonra bıçakladığı eşinin ölüp ölmediğinden emin olmak için yanına çıkan zanlı, eşini tekrar defalarca bıçaklayarak öldürdü. Olay sonrası kızını kayınvalidesine teslim eden Feyzi Ç. polisi arayarak teslim oldu. İlknur Ç.’nin cenazesi ise Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.
Olayın gerçekleştiği apartmanın yöneticisi İbrahim Ülger ise, olayın Cumartesi günü yaşandığını belirtti ve İlknur Ç.’nin o binaya 6 ay önce taşındığını söyledi. Ülger, İlknur Ç.’nin bir çocuğu olduğunu, evde 3-4 kadının yaşadığını kaydederek, “Bu çocuk 3 ay önce cezaevine girdi. İzinli olarak gelmiş buraya. Daha sonra bu olay olmuş. Resmi nikahlı olduklarını duydum” dedi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.