Çocuklar ’’Kukla Show’’ ile gönüllerince eğlendi

Bilecik Belediyesi tarafından çocuklar için hazırlanan ’’Kukla Show’’ adlı müzikal tiyatro oyunu, çocuklar tarafından beğeniyle izlendi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
08 Oca 2018 / Pzt 11:21 |
/ 52 Kez Okundu
| |
Bilecik Belediyesi tarafından çocuklar için hazırlanan ’’Kukla Show’’ adlı müzikal tiyatro oyunu, çocuklar tarafından beğeniyle izlendi.
Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen programda Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı ve eşi Fatma Yağcı da katılarak, çocukların sevincini paylaştı. Bilecik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü organizasyonunda gerçekleştirilen aktivite kapsamında sahne alan “Kukla Show” adlı oyun çocukları eğitirken aynı zamanda faydalı bilgiler aktardı. Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı oyun sonunda yaptığı konuşmada, çocukları çok sevdiklerini ve çocuklar için güzel çalışmalar gerçekleştirmeye devam ettiklerini kaydetti. Geleceğin teminatı çocukların en iyi şekilde yetişmeleri için güzel faaliyetler yapmaya devam edeceklerini kaydeden Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, şunları söyledi:
’’Sevgili çocuklar, sizleri çok seviyoruz ve sizler için güzel etkinlikler düzenlemeye devam edeceğiz. Gerçekten özellikle son yıllarda yapmış olduğumuz sosyal etkinliklerle çocuklarımız bugün eğlendirirken aynı zamanda faydalı aktivitelerle de yetiştirmeye devam edeceğiz. Çocuklarımıza ay boyunca her hafta ücretsiz tiyatro oyunları ile buluştururken diğer yandan yarıyıl tatilinde de Bilecik Belediyesi Çocuk Sinemamızda çocuklarımız için güzel filmler hazırladık. Yine çocuklarımız için Buz Paten pistimiz de orijinal buz ile çocuklarımızın hizmetinde olacak. Diğer yandan Pıtırcık Çocuk Oyun evimiz de sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Aynı zamanda ailelerimize buradan söylüyorum. Pıtırcık Oyun Evi aynı zamanda ailelerimizin çocuklarını rahatlıkla emanet edebileceği ve işleriyle ilgilenebileceği imkanlar da sunuyor. Bizler çocuklarımızı seviyoruz, şehrimizi seviyoruz. Yaptığımız mekanlar sizlerin katılımı ile anlam buluyor. Onun için katıldığınız için teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.