Doğayla uyumlu kafe ziyaretçilerini bekliyor

SAMSUN (İHA) – Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, doğayla iç içe olan Delta Cafe’de incelemelerde bulundu

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
28 Oca 2018 / Paz 17:39 |
/ 44 Kez Okundu
| |
SAMSUN (İHA) – Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, doğayla iç içe olan Delta Cafe’de incelemelerde bulundu.
Karadeniz kıyısındaki tek sulak alan olan Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti eşsiz güzelliğiyle herkesi mest ediyor. Özellikle kuş fotoğrafçılarının vazgeçilmez yeri olan Kuş Cenneti’nin dünyaya tanıtılması için büyük uğraş veren Samsun Büyükşehir Belediyesi, bölgeye yaptığı doğa ile uyumlu yollar ve ağaç mekanlar ile de ziyaretçilerin büyük beğenisini ve dikkatini çekiyor. Bu yeniliklere tamamen doğayla uyumlu olarak yapılan Delta Cafe de eklendi.
Delta Cafe’nin yapımın artık bitirildiğini ve bir süre sonra açılışının yapılacağını belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Kuş Cenneti dünyanın sayılı güzelliklerinden birisi. Bu turistik mekanın daha da ilgi çekmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Vatandaşlarımızın keyif alacağı, mutlu olacağı, sevdikleriyle güzel vakit geçireceği yeni yaşam alanları hazırlıyoruz. Delta Cafe de bu alanlardan biri. Tamamen doğayla uyumlu olarak yapıldı. Amacımız Kuş Cenneti’ne gelen doğa severlerin dinlenebileceği, alan ile ilgili hediyelik eşyaları bulabileceği şirin doğal bir mekan sunmak. Kısa bir süre önce yapımına başlamıştık. Bugün itibari ile de artık açılarak hizmet vermeye başlayacak. İlerleyen günlerde de şirin küçük bir açılış yapmayı planlıyoruz. Şimdiden hayırlı olsun" dedi.

Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.