DynEd Bilgilendirme toplantısı

DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemi Bilgilendirme Toplantısı, Bilecik DynEd İl Koordinatör Yardımcısı Mustafa Kan başkanlığında yapıldı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
16 Şub 2018 / Cum 12:38 |
/ 42 Kez Okundu
| |
DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemi Bilgilendirme Toplantısı, Bilecik DynEd İl Koordinatör Yardımcısı Mustafa Kan başkanlığında yapıldı.
Mebbis Koordinatörü Alp Arslan, ilçe koordinatörleri ve merkez kurum müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda sunum yapan ı Mustafa Kan, Dynamic ve Education (dinamik ve eğitim) kelimelerinin bir araya getirilerek yazılmasından oluşan DynEd’in bilgisayar temelli bir eğitim sürecini içerdiğini anlattı. Bugüne kadar geliştirilmiş en kaliteli yabancı dil programı olan DynEd’in Bakanlık tarafından tüm okullarda kullanılması istenen bir yabancı dil programı olduğunu belirten Kan, 2017-2018 eğitim öğretim yılnda da Bilecik’te DynEd Dil Eğitim Sistemi’nin kullanılmaya devam edileceğini söyledi.
Toplantıda, sistemde yeni güncellemeler yapıldığı, DynEd kullanımı ile ilgili İl Müdürlüğü web sayfasında bir bölüm açıldığı ve okulların yardımcı sunumlara buradan ulaşabilecekleri belirtildi.
Toplantı, tüm resmi kurumların 4, 5, 6, 7 ve 8’inci sınıf ile ortaöğretim kurumlarının 9, 10, 11 ve 12’inci sınıf öğrencilerini kapsayacak şekilde kullanılacak olan DynEd İngilizce Dil Eğitim Programı’nın etkili ve verimli bir şekilde uygulanabilmesinin sağlanması, okul girişlerinin Şubat ayı sonunda bitirilmiş olması ve öğrencilerin sistemi daha iyi kullanmalarının sağlanması için etkin takip yapılması düşüncelerinin belirtilmesi ile sona erdi

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.