EFSAD, AFIAP ünvanlı Mine Evren Ertuğrul’un fotoğraf sergisine ev sahipliği yaptı

Eskişehir Fotoğraf Sanatı Derneği (EFSAD), Artist of the International Federation of Photographic Art (AFIAP) ünvanlı ulusal ve uluslararası alanda önemli projelerde yer almış olan Mine Evren Ertuğrul’un fotoğraf sergisine ev sahipliği yaptı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
03 Mar 2018 / Cmt 11:57 |
/ 66 Kez Okundu
| |
Eskişehir Fotoğraf Sanatı Derneği (EFSAD), Artist of the International Federation of Photographic Art (AFIAP) ünvanlı ulusal ve uluslararası alanda önemli projelerde yer almış olan Mine Evren Ertuğrul’un fotoğraf sergisine ev sahipliği yaptı.
Ücretsiz olarak gerçekleştirilen etkinliği fotoğrafseverler dikkatle takip etti. Gecede, Mine Evren Ertuğrul’un ’İstanbul Beyaz’, Seyit Ali Kupası’nda 2’nci turu geçen çalışması ’72 ok yarası’ ve Seyit Ali Kupası’nı aldığı ’Yeryüzü Melekleri’ isimli çalışmaları sergilendi. Düzenli olarak EFSAD tarafından gerçekleştirilen sergilerin, bu haftaki konuğu olan Mine Evren Ertuğrul, çektiği fotoğraflarda, insanlara mutlaka yer vermeye çalıştığını dile getirerek, kendisine yönelik yapılan olumlu yorumlardan dolayı çok mutlu olduğunu belirtti.
Mine Evren Ertuğrul’un, 5 yıl gibi kısa bir sürede çok yüksek seviyelere yükseldiğini söyleyen EFSAD Başkanı Gökhan Deniz Dinçer, "Mine hanımın şöyle bir özelliği var. Bu fotoğraflar ile Seyit Ali Ak Kupası’nda ciddi başarılar elde etti. Türkiye’de ’Fotoğrafın oscarı’ diyebileceğimiz bir yarışma. Kimse öyle 5 yılda bu kadar başarılı olamıyor. Yurt dışı başarıları da zaten söz konusu. Kendisine geldiği için çok teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu.
Fotoğraf gösterimi, vatandaşların büyük beğenisini topladı.

Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.