Eğitim camiasından Erdem Kolejine ziyaret

Milli Eğitim Bakanlığı(MEB) Özel Eğitim Kurumları Genel Müdürü Kemal Şamlıoğlu’nun de önderliğindeki eğitim camiasının temsilcileri, Erdem Kolejini ziyaret ederek, okulda inceleme yaptı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
22 Şub 2018 / Per 11:18 |
/ 112 Kez Okundu
| |
Milli Eğitim Bakanlığı(MEB) Özel Eğitim Kurumları Genel Müdürü Kemal Şamlıoğlu’nun de önderliğindeki eğitim camiasının temsilcileri, Erdem Kolejini ziyaret ederek, okulda inceleme yaptı.
Erdem Kolejine yapılan ziyaret, MEB Özel Eğitim Kurumları Genel Müdürü Kemal Şamlıoğlu önderliğindeki heyette, MEB Özel Eğitim Kurumları Öğretim Programları Teşvikler ve Sosyal Ortaklar Daire Başkanı Celal Kılıç, Özkur-Bir Yönetim Kurulu Başkanı Hami Koç ve Özkur-Bir üyeleri, Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Mete, Şahinbey İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe ve Şehitkamil İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yağcı da katıldı.
Ziyarette okulda incelemelerde bulunan heyete, okul idaresi ve öğretmenleri tarafından detaylı bilgiler verildi. Ülke genelinde eğitim kalitesinin arttırılması hakkında bilgi alışverişinde bulunulduğu ziyarette, okulda verilen eğitim ile ilgili bilgiler paylaşıldı. Erdem Kolejini yakından tanıma ve çalışmaları yakından inceleme fırsatı bulan heyet ise okuldaki eğitim hizmetinden memnuniyetini dile getirerek, çalışmaları beğendiklerini ifade etti.
Ziyaretin ardından Erdem Koleji Genel Müdürü Mehmet Örfi Sönmez, heyete ziyaret anısına teşekkür plaketi verdi.

Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.