Eskişehir emniyeti ve AFAD’tan özel güvenliğe eğitim

Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ve AFAD tarafından organize edilen özel güvenliklere yönelik bilgilendirme eğitimi gerçekleştirildi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
26 Mar 2018 / Pzt 15:10 |
/ 37 Kez Okundu
| |
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ve AFAD tarafından organize edilen özel güvenliklere yönelik bilgilendirme eğitimi gerçekleştirildi.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun talimatları doğrultusunda ülke genelinde görev yapan özel güvenlik görevlilerine bilgi, beceri ve tecrübe kazandırılması amacıyla eğitim semineri düzenlendi. Eğitimde, sunulan güvenlik hizmetinin kalitesinin arttırılması amacıyla, etkili iletişim, genel kollukla ilişkiler, aidiyet duygusunun geliştirilmesi, güvenlik tedbirleri özel güvenlik hukuku gibi konular da ele alındı. Ayrıca Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) bilinçlendirme konularıyla ilgili, Eskişehir’de görev yapan özel güvenlik görevlilerine Polis Başmüfettişleri ve AFAD görevlileri tarafından çeşitli bilgiler verildi.
Öte yandan eğitime 3 bin 919 özel güvenlik görevlisi katıldı.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.