Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yüksel güven tazeledi

Bartın Amasra Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Başkanı Coşkun Yüksel’in tek liste olarak girdiği genel kurula katılım yüksek oldu

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
08 Şub 2018 / Per 15:27 |
/ 198 Kez Okundu
| |
Bartın Amasra Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Başkanı Coşkun Yüksel’in tek liste olarak girdiği genel kurula katılım yüksek oldu.
Düzenlenen Genel Kurul’a Amasra belediye başkan vekili Ayşe Demirci, Amasra Esnaf kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Sağırosman, AK Parti İlçe Başkanı Bekir Karabacak, CHP İlçe Başkanı Bora Işıkal, MHP İlçe Başkanı Bilgehan Doğanel, Madeni Eşya ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yılmaz Akdeniz, ve çok sayıda esnaf katıldı. Gündem Maddelerinin okunmasının ardından konuşan Başkan Coşkun Yükse, "Genel kurulumuzun açılışını yapmadan önce Ülkemizin bölünmez bütünlüğüne kast edenlerin berteraf edilmesine yönelik başlatılan Zeytin dalı Sınır ötesi operasyonunu canı gönülden destekliyor Başarıya ulaşmasını ve hainlere gereken dersin verilmesini diliyorum. Ayrıca operasyon esnasında Şehit düşen evlatlarımızın ailelerine ve milletimize baş sağlığı diliyorum” dedi.
Faaliyet raporları ve gündemin diğer maddelerinin okunmasının ardından geçilen oylamada Başkan Coşkun Yükse yeniden 4 yıllığına Amasra Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı olarak seçildi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.