Fazıl Ahmet Paşa ile Mehmetçik el ele

Samsun’un Vezirköprü ilçesinde Fazıl Ahmet Paşa Ortaokulu tarafından, öğretmen ve öğrencilerden toplanan bağışların Mehmetçik Vakfına bağışlanacağı açıklandı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
17 Mar 2018 / Cmt 14:35 |
/ 62 Kez Okundu
| |
Samsun’un Vezirköprü ilçesinde Fazıl Ahmet Paşa Ortaokulu tarafından, öğretmen ve öğrencilerden toplanan bağışların Mehmetçik Vakfına bağışlanacağı açıklandı.
Bu bağışla Mehmetçik ailelerine küçük de olsa bir katkı sağlamanın, öğrencilerine vatan sevgisi ve Mehmetçik ailelerine sahip çıkma duygusunu aşılamanın amaçlandığı, vatan için hiç düşünmeden canlarını ortaya koyan Mehmetçiklerin aziz ailelerinin bu küçük bağış dışında manevi olarak da daima yanlarında bulundukları kaydedildi.
Okul Müdürü Sayın Mustafa Kaya, “Mehmetçik Vakfının kuruluş amacının Türk Silahlı Kuvvetlerinde yaptığı vatan hizmeti esnasında şehit olanların ailelerine veya herhangi bir nedenle gazi olan Mehmetçiklerimize yardım yapmaktadır. Biz de öğretmen ve öğrencilerimize Mehmetçik Vakfına yaptıkları bağıştan dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.