GAÜN Personellerine Kalite Eğitimi

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) kalite çalışmaları kapsamında birimlerin kalite temsilcilerinden belirlenen 25 kişiye TSE Eğitimcisi Mustafa Ekin tarafından TS EN ISO 9001:2015 Temel Eğitimi, Dokümantasyon Eğitimi, İç Tetkik Eğitimi ve Risk Tabanlı Kalite Yönetim sistemi eğitimi verildi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
19 Ara 2017 / Sal 15:02 |
/ 29 Kez Okundu
| |
Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) kalite çalışmaları kapsamında birimlerin kalite temsilcilerinden belirlenen 25 kişiye TSE Eğitimcisi Mustafa Ekin tarafından TS EN ISO 9001:2015 Temel Eğitimi, Dokümantasyon Eğitimi, İç Tetkik Eğitimi ve Risk Tabanlı Kalite Yönetim sistemi eğitimi verildi.
GAÜN Eğitim Fakültesi’nde beş gün boyunca verilen, Kalite Güvence Birimi tarafından koordine edilen eğitim kapsamında, TSE tarafından sertifikaları verilecek ve eğitim sonucunda pilot bölümler belirlenerek uygulamalar hızlandırılacak. Bu eğitim ile Gaziantep Üniversitesi’nin belgelendirme çalışmaları hızlandırılmış ve personel farkındalığının artırılmasının hedeflendiği belirtildi.
Bu çalışma yarınlarımıza mirastır
TSE Eğitimcisi Mustafa Ekin, yapılan faaliyetler sonucu Gaziantep Üniversitesi’nin fiziki yapısı, eğitim öğretim faaliyetlerini gerçekleştirecek akademik ve idari kadrosunun mevcut olduğunu belirterek, “Yapılması gereken TS EN ISO 9001:2015 standardına göre faaliyetlerimizin sistematik düzenlemesi yapılarak, Kalite Yönetim Sistemleri’nin işletilmesi sağlanarak ülkemizin 2023-2075 hedeflerine üniversitemiz olarak üzerimize düşen faaliyetleri yapmaktır. Bu çalışma ülkemize, milletimize, bölgemize, üniversitemize, öğrencilerimize ve kendimize yapacağımız en büyük hizmet olup, arkamızda yarınlarımıza bırakacağımız bir mirastır” diye konuştu.

Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.