Gazze ve Batı Şeria’da’ki çatışmalarda 29 Filistinli yaralandı

Gazze’nin Hanun şehrinde ve Batı Şeri’anın Bire şehri girişinde yeniden çıkan çatışmalarda İsrail askerlerinin açtığı ateş sonucu bir kameraman ve bir Filistinli genç plastik mermiyle yaralandı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
11 Ara 2017 / Pzt 16:09 |
/ 39 Kez Okundu
| |
Gazze’nin Hanun şehrinde ve Batı Şeri’anın Bire şehri girişinde yeniden çıkan çatışmalarda İsrail askerlerinin açtığı ateş sonucu bir kameraman ve bir Filistinli genç plastik mermiyle yaralandı.
Diğer tarafta,n yine Batı Şeria’da Halil şehrinin Kuzey tarafına bulunan Arup kampı girişinde İsrail askerleri ile Filistinli gençler arasında çatışmalar çıktı. İsrail askerleri göstericilere karşı gaz bombası ve ses bombasının yanında plastik mermi kullandı.
Tulkarim’in batısında İsrail askerleri ile Filistinliler arasında çıkan çatışmada birkaç kişi atılan plastik mermilerle yaralandı. İsrail askerleri Huduri Üniversitesi’nin içine gaz bombası ve ses bombası attı.
Filistin Kızılayı bugün Filistin genelinde çıkan çatışmalarda toplam 29 kişinin yaralandığını açıkladı.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.