Gebze Kültür Merkezi’nde Engin Noyan ile Kur’an sohbeti

Gebze Belediyesi Ocak ayı kültür-sanat etkinlikleri kapsamında M

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
09 Oca 2018 / Sal 13:03 |
/ 119 Kez Okundu
| |
Gebze Belediyesi Ocak ayı kültür-sanat etkinlikleri kapsamında M. Engin Noyan ‘Kur’an-ı Yaşamak’ konulu sohbet programıyla Gebzeliler ile bir araya geldi.
15 Temmuz Milli İrade Kent Meydanı’nda bulunan kültür merkezi salonunda gerçekleşen sohbet programında Noyan Gebzelilerle Kur’an-ı anlamak ve yaşamak noktasında güzel bir sohbet gerçekleştirdi. Programa TÜGVA Gebze Şubesi ve Gebze Belediyesi iş birliğinde düzenlenen programa AK Parti Gebze İlçe eski Başkanı Hasan Soba, TÜGVA Gebze İlçe Başkanı H. İbrahim Dede ve çok sayıda Gebzeli katıldı.
Program açılışında TÜGVA Gebze Şube Başkanı Dede kısa bir selamlama konuşması gerçekleştirdi. Dede konuşmasında TÜGVA’nın faaliyetleri hakkında salonu dolduran Gebzelilere bilgi verdi. Kur’an tilaveti ile başlayan programda Noyan Kur’an-ı hayata katmanın ve onun çizdiği yolda yaşamanın çok önemli olduğuna vurgu yaptı.
Gebze kültür-sanat etkinlikleri ‘Kuşbaz Müzikali’ çocuk tiyatrosu ile devam edecek. 10 Ocak Çarşamba günü saat 12:00 ve 14:00’da iki seans sahnelenecek olan çocuk tiyatrosuna tüm Gebzeliler davetli.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.