GKV’de Sınav Motivasyonu ve Doğru Tercih söyleşisi

Gaziantep Kolej Vakfı Özel Liselerinde düzenlenen “Sınav Motivasyonu ve Doğru Tercih” söyleşide, Süleyman Beledioğlu ağırlandı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
15 Mar 2018 / Per 13:34 |
/ 94 Kez Okundu
| |
Gaziantep Kolej Vakfı Özel Liselerinde düzenlenen “Sınav Motivasyonu ve Doğru Tercih” söyleşide, Süleyman Beledioğlu ağırlandı. Beledioğlu konuyla ilgili öğrenci ve velileri bilgilendirerek sınav öncesi ve sonrası yapılması gereken önemli konuların altını çizdi.
Gaziantep Kolej Vakfı Özel Liseleri yazar Süleyman Beledioğlu’nun söyleşisine ev sahipliği yaptı. “Sınav Motivasyonu ve Doğru Tercih” konulu söyleşide Süleyman Beledioğlu üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilere yeni sistem ve uyulması gereken kuralların yanı sıra doğru tercih yapmayla ilgili bir çok konuda açıklayıcı bilgiler verdi. Yeni sınav sisteminin avantajlı yönleri, doğru ders çalışma ve doğru tercih yapma hakkında tecrübelerini de öğrencilerle paylaşan Beledioğlu, bu yıl öğrencilerin çok şanslı olduklarını ve nedenlerini açıkladı. Türkiye’nin dört bir tarafından öğrencilerle buluşan Beledioğlu, diğer öğrencilerin yaşadığı duygu durumlarını ve izlenimlerini öğrencilere anlatan Belerioğlu öğrencilerin sınav sistemiyle ilgili merak ettiği soruları da yanıtladı.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.