Hakkari Üniversitesinden ‘“Yüz Yüze Akademik Danışmanlık” dersi

Hakkari Üniversitesi tarafından açık öğretim fakültesi öğrencilerine yönelik “Yüz Yüze Akademik Danışmanlık” dersleri verileceği belirtildi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
28 Şub 2018 / Çar 16:22 |
/ 74 Kez Okundu
| |
Hakkari Üniversitesi tarafından açık öğretim fakültesi öğrencilerine yönelik “Yüz Yüze Akademik Danışmanlık” dersleri verileceği belirtildi.
Üniversite tarafından yapılan açıklamada, “Yüz Yüze Akademik Danışmanlık” ile açık öğretim fakültelerine kayıtlı öğrenciler için 2017-2018 eğitim öğretim yılı bahar dönemi dersleri verileceği bildirildi. Anadolu Üniversitesinin “Merkezi Açık Öğretim ve Uzaktan Eğitim Sistemi” dâhilinde eğitim öğretim gören öğrencilere yönelik yüz yüze verilen ücretsiz derslerin 3 Mart 2018 Cumartesi günü başlayacağı ve 27 Mayıs 2018 Pazar günü de sona ereceği kaydedildi. Açıklamada, “Üniversitemiz tarafından verilecek olan dersler; açık öğretim sınavlarının yapıldığı günlerde, resmî tatillerde ve Bakanlar Kurulu tarafından kararlaştırılabilecek tatil günlerinde yapılmayacaktır. Başvuruda bulunacak öğrenciler, dersler için herhangi bir ücret ödemeden öğrenci kimliğini/öğrenci tanıtım kartını göstererek derslere katılabileceklerdir” denildi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.