Hamamyolu artık çok güvenli

Hamamyolu Park ve Meydan Düzenleme Projesi ile yeni çehresine kavuşan Hamamyolu Caddesi’ne vatandaşların ilgisi her geçen gün artıyor

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
26 Mar 2018 / Pzt 14:35 |
/ 94 Kez Okundu
| |
Hamamyolu Park ve Meydan Düzenleme Projesi ile yeni çehresine kavuşan Hamamyolu Caddesi’ne vatandaşların ilgisi her geçen gün artıyor.
Özellikle hafta sonları Eskişehirlilerin akınına uğrayan Hamamyolu Caddesi’nde Odunpazarı Belediyesi bir dizi güvenlik önlemleri aldı. Çevre düzenlemesi öncesinde özellikle akşam saatlerinde vatandaşların güvenle hareket edemediği Hamamyolu Caddesi’ne düzenleme sonrasında Odunpazarı Belediyesi tarafından çok sayıda güvenlik kamerası yerleştirildi. Odunpazarı Belediyesi, Hamamyolu’nda kameraların dışında vatandaşların güvenliği ve anında müdahale için güvenlik personeli de görevlendirdi.
Odunpazarı Belediyesi, hem vatandaşların güvenliği hem de Hamamyolu Park ve Meydan Düzenleme Projesi ile yeni çehresine kavuşan Hamamyolu Caddesi’nin korumak için Hamamyolu Caddesi’ne 36 adet güvenlik kamerası yerleştirdi. Yerleştirilen kameraların sadece Hamamyolu Caddesi’ni görmediğini belirten yetkililer, çevrede bulunan esnafın büyük bir kısmının giriş çıkışlarının da bu kameralar tarafından izlenebildiğini söyledi. Odunpazarı Belediyesi yetkilileri, güvenlik kameralarının yanı sıra gece ve gündüz vardiyası olmak üzere toplam 8 güvenlik görevlisinin de Hamamyolu’nda görev yaptığını belirtti.
Hamamyolunda güvenli ve huzurlu bir ortamın sağlanmasına büyük önem verdiklerini ifade eden yetkililer, güvenlik kulübesinde sabit bir personelin kameraları izlediğini ve acil bir durumda devriye gezen ekiplere anında haber verildiğini belirtti.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.