Hırsızın böğürtlenli ve bademli dondurma aşkı, market sahibini çilden çıkardı

Antalya’daki bir marketten son bir ayda 4 kez dondurma çalan hırsız, market sahibini çileden çıkardı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
15 Mar 2018 / Per 15:14 |
/ 118 Kez Okundu
| |
Antalya’daki bir marketten son bir ayda 4 kez dondurma çalan hırsız, market sahibini çileden çıkardı. Dondurmaların en pahalısının çalındığını belirten market sahibi, “Sürekli en pahalı dondurmayı çalıyor. Hep aynı markanın böğürtlenli ve bademli olanını alıyor. Artık dur diyoruz" diyerek sitem etti.
Olay 13 Mart akşamı saat 23.00 sıralarında Şirinyalı Mahallesi 1491 Sokak’ta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, eşi Gonca Çekici ile birlikte 5 yıldır market işleten Haydar Çekici, son bir ayda kilitlemediği dondurma dolabından aralıklarla en pahalı olan çeşitlerin eksildiğini fark etti. Bunun üzerine marketinin güvenlik kameralarını inceleyen Çekici, bir şahsın marketin kepenginin arasından elini uzatıp dondurmaları çaldığını gördü. Dondurmaları tekrar inceleyen Çekici, dolapta birçok çeşidin yer almasına rağmen hırsızın sadece en pahalısını çaldığını belirledi.

"Hep böğürtlenli ve bademli olanları alıyor"
Hırsıza sistem eden market sahibi Çekici, "Kış sezonu olduğu için genelde satılan bir ürün değil fakat baktık dondurmalardan en pahalı olanları eksilmeye başlıyor, kamerayla izlemeye karar verdik. İzlediğimizde gördük. Günlük 2, 3, 5 tane aynı şahıs gelip kepengin arkasından dondurmamızı alıyor. Hep aynı markanın böğürtlenli ve bademli olanı alıyor. Dur diyoruz artık bu olaya. Hep zarar ediyoruz, sürekli dondurmamız çalınıyor. Artık dolabımı kilitliyorum ama yine yokluyor ara sıra" dedi.
Çekici, polise suç duyurusunda bulunacağını da sözlerine ekledi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.