İbrahim Kutluay ile Demet Şener’in boşanma davası 19 Ocak’ta karara bağlanacak

Eski Milli Basketbolcu İbrahim Kutluay ile eski manken Demet Şener Kutluay’ın boşanma davasında tarafların tanıkları dinlendi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
21 Ara 2017 / Per 11:42 |
/ 106 Kez Okundu
| |
Eski Milli Basketbolcu İbrahim Kutluay ile eski manken Demet Şener Kutluay’ın boşanma davasında tarafların tanıkları dinlendi. Mahkeme davayı 19 Ocak’ ta yapacağı duruşmada karara bağlayacağı öğrenilirken, Demet Şener, ’Karar 19 Ocak’ta çıkacak anlaşma yok. Hayırlısı olsun" dedi.
Çırağan Sarayı’nda 11 yıl önce görkemli bir düğün ile evlenen Demet Şener, "Evlilik birliğinin temelinden sarsılmasını" ve "aldatıldığını" ileri sürerek, geçtiğimiz yıl Ekim ayında İbrahim Kutluay’a boşanma davası açmıştı. Demet Şener bugün görülen duruşmaya da gelirken, İbrahim Kutluay ise yine duruşmaya katılmadı. Gizli görülen ve yaklaşık 2 saat süren duruşmada tarafların tanıkları dinlendi. Mahkeme davanın sözlü tahkikat aşamasının bittiğini ve 19 Ocak’ta karar vereceğini belirterek duruşmayı erteledi.
Duruşmanın ardından avukatı Kezban Hatemi ve Aslı Çelik ile birlikte adliyeden ayrılan Demet Şener, “Karar 19 Ocak’ta çıkacak Anlaşma yok. Hayırlısı olsun" dedi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.