İl Müdürü Bolat’dan Başkan Yağcı’ya veda ziyareti

Bilecik Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ömer Bolat, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı’ya makamında veda ziyaretinde bulundu

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
06 Mar 2018 / Sal 12:22 |
/ 106 Kez Okundu
| |
Bilecik Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ömer Bolat, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı’ya makamında veda ziyaretinde bulundu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yağcı, “İlimizde Çevre ve Şehircilik İl Müdürü görevinde bulunan Ömer Bolat bey veda ziyaretinde bulundular. Atanmış oldukları yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Şehrimizde vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Bundan sonraki yaşamlarında sağlıklı, mutlu ve başarılı bir ömür temenni ediyorum. Ziyaretin beraberinde Yenipazar Belediye Başkanı İlhan Özden Bey ziyarette bulundular. Çalışmalara ilişkin olarak fikir alışverişinde bulunduk. İlhan beye ziyaretleri sebebiyle teşekkür ediyorum” dedi.
Başkan Yağcı’yı ayrıca şehrin esnaflarından Güven Altınkılıç, Bilecik Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü görevine atanan Necmettin Yoldaş, Bilecik Memur-Sen İl Başkanı Ahmet Selöz ve beraberindeki heyet de ziyaret etti.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.