İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Ahmet Çelebi yeni görevine başladı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşımam Planlama Şube Müdürlüğü görevindeyken Bilecik İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcılığına atanan Ahmet Çelebi görevine başladı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
20 Kas 2017 / Pzt 15:13 |
/ 71 Kez Okundu
| |
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşımam Planlama Şube Müdürlüğü görevindeyken Bilecik İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcılığına atanan Ahmet Çelebi görevine başladı.
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi eski Genel Sekreterliği görevindeyken Bilecik Valiliğine atanan Tahir Büyükakın’dan aldığı teklifle Bilecik’e gelip görevine başlayan Çelebi, Bilecik’te olmaktan mutluluk duyduğunu anlatan Çelebi, "Aslen Kütahyalıyım. 1979 Kütahya doğumluyum. İnşaat Mühendisiyim. 2004 yılından beri inşaat mühendisliği yapıyorum. 2007 yılından bu yana kadar Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde ulaşım, trafik, raylı sistem, yol, kavşak bu tarz çalışmalarda şube müdürlüğü görevi yürüttüm. Bugünden itibaren de inşallah Bilecik’te Genel Sekreter Yardımcılığı, Teknik İşlerden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı olarak devam edeceğiz. Elimizden geldiğince Bilecik’e yeni değer katma değer katmak için çabalayacağız. Çalışmalarımıza bu yönde ağırlık vereceğiz. Sizlerle birlikte iş birliği içerisinde bu sürecin inşallah uzun bir şekilde olmasını temenni ediyorum” dedi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.