İş adamından askerlere "Hamsi"

Zonguldaklı iş adamından bin kilometre uzaklıkta görev yapan Mehmetçiklere Hamsi getirdi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
29 Oca 2018 / Pzt 16:42 |
/ 48 Kez Okundu
| |
Zonguldaklı iş adamından bin kilometre uzaklıkta görev yapan Mehmetçiklere Hamsi getirdi.
Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde ahşap yatçılık sektöründe faaliyet gösteren iş adamı Timur Arslan, Bin kilometre uzaklıktaki Cilvegözü Sınır Kapısında görev yapan askerlere Hamsi Balığını ulaştırdı.
Güneydoğu görev yapan askerlere moral olmak amacıyla Alaplı İlçesinden yola çıkarak bin kilometre uzaklıktaki Cilvegözü sınır kapısına götürerek askerlere teslim etti. İş adamı Timur Aslan’ın bu anlamlı jesti askerlere büyük bir moral oldu. Askerlere moral desteği sağlamak için böyle bir şey yapmak istediğini ifade eden İş adamı Timur Aslan, "Vatandaşlarımızın desteği ile Güneydoğu’da hainlere karşı mücadelesini sürdüren güvenlik güçlerimize moral desteği sağlamak için, teröre karşı kararlılıkla mücadelenin sürdüğü bölgeye Alaplı’dan kalkıp Cilvegözü Sınır Kapısında görev yapan Askerlerimize buraya hamsi balığı getirdik ” dedi.
Cilvegözü Sınır Kapısında görev yapan askerler ise iş adamı Aslan’a teşekkür etti.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.