İstanbul Oyuncak Fuarı’ndan 1 tır hediye Anadolu’ya gönderildi

İstanbul Oyuncak Fuarı 2018’de Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na teslim edilen bir tır oyuncak, Anadolu’daki çocuklara dağıtılmak üzere yola çıktı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
23 Mar 2018 / Cum 15:16 |
/ 123 Kez Okundu
| |
İstanbul Oyuncak Fuarı 2018’de Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na teslim edilen bir tır oyuncak, Anadolu’daki çocuklara dağıtılmak üzere yola çıktı.
Her yıl katlanarak büyüyen oyuncak sektörünün dev oyuncuları İstanbul Oyuncak Fuarı 2018’de buluştu. Fuarda bir tır dolusu oyuncak, ’Bir Tır Oyuncak Milyonlarca Hayaldir’ sloganıyla Anadolu’daki çocuklara dağıtılmak üzere Gümrük ve Ticaret Bakanlığa teslim edildi.
50’ye yakın ülkeden misafirin ağırlandığı ihtisas fuarında, 100 binlerce dolarlık iş anlaşmaları da imzalanmaya başlandı. Fuarda; peluşlardan yapbozlara, tahta oyuncaklardan dış mekan ürünlerine, zeka geliştirici oyuncaklardan robotlara kadar binlerce ürün sergileniyor.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.