İsviçreliler Paskalya ve tatil için Türkiye’yi tercih ediyor

Almanya’dan sonra İsviçre’de Türkiye’yi tercih edenlerin sayısında ciddi bir artış var

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
15 Mar 2018 / Per 14:08 |
/ 112 Kez Okundu
| |
Almanya’dan sonra İsviçre’de Türkiye’yi tercih edenlerin sayısında ciddi bir artış var. İsviçre’nin yaygın gazetelerinde Tages Anzeiger’in yaptırdığı araştırmada, İsviçrelilerin iki yıl aradan sonra Türkiye’ye yöneldiklerini belirterek, İsviçrelilerin en çok tercih ettikleri tatil beldelerinin başında Türkiye’nin geldiği tespit edildi.
Yapılan araştırmada İsviçrelilerin Paskalya’da tatil ülkesi olarak Türkiye ve şehir olarak da İstanbul’u tercih ettikleri belirlendi.
İsviçre’nin önemli seyahat operatörlerinden Hotelplan, Türkiye’ye yapılan rezervasyonlarda bir önceki yıla oranla yüzde yüz seksen artış olduğu buna rağmen 2015 yılı rakamlarını henüz yakalayamadıklarını açıkladı. Tur operatörü Koni ise yaz tatillerini Türkiye’de geçirmek isteyenlerin büyük bir bölümünün ailelerden oluştuğunu bu yaklaşımında Türkiye’ye olan güvenin bir göstergesi olarak değerlendirildi. Tui ise Türkiye’ye olan ilginin yalnızca fiyatların cazip oluşundan kaynaklanmadığını, güven, kalite ve hizmetinde büyük önem taşıdığını açıkladı.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.