İzmit Belediyesi’nden taksit uyarısı

İzmit Belediyesi, vergi mükelleflerine taksit uyarısında bulundu
İzmit Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü Gelir Birimi’nden yapılan uyarıda, 7020 sayılı bazı alacakların yeniden yapılandırılmasıyla ilgili kanunun 6

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
22 Oca 2018 / Pzt 15:00 |
/ 82 Kez Okundu
| |
İzmit Belediyesi, vergi mükelleflerine taksit uyarısında bulundu
İzmit Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü Gelir Birimi’nden yapılan uyarıda, 7020 sayılı bazı alacakların yeniden yapılandırılmasıyla ilgili kanunun 6.taksit ödemesinin 31 Ocak Çarşamba günü sona ereceği hatırlatıldı.
Belediye yetkilileri kanuna göre, ödenmesi gereken taksitlerin iki taksitinin süresinde ve tam ödenmesi koşuluyla, geriye kalan taksitlerden bir takvim yılı içerisinde iki yada daha az taksitin süresinde ödenmemesi veya eksik ödenmesi durumunda, eksik ödenen ve ödenmeyen taksit tutarlarının, gecikme zammı oranı hesaplanarak, ayın sonuna kadar ödenerek kanun hükümlerinden yararlanmaya devam edileceği belirtildi.
Vatandaşların vergi borcu yapılandırmasının 6. taksit ödemelerini İzmit Belediyesi Gelir Birimine, Kaymakamlık, Alikahya, Kuruçeşme, Akmeşe ile Bekirdere Üçyol’daki Mevlana Kültür Merkezindeki belediye veznelerine ödeyebilecekleri de hatırlatıldı. Mükellefler vergi borçlarını ayrıca belediyenin resmi internet sitesi üzerinden kredi kartıyla yapabilirler.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.