İzmit’te bisiklet coşkusu devam ediyor

İzmit Belediyesi’nin Haydi Bisikletle Okula Projesi kapsamında ortaokul 1

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
23 Mar 2018 / Cum 11:53 |
/ 103 Kez Okundu
| |
İzmit Belediyesi’nin Haydi Bisikletle Okula Projesi kapsamında ortaokul 1. sınıf öğrencilerine bisikletleri teslim edilmeye devam ediyor.
Yenişehir Mahallesi’nde bulunan Şehit Selçuk Gökdağ Ortaokulu’nda düzenlenen bisiklet dağıtım töreninde 185 öğrenciye bisikletleri İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan tarafından verildi. Şehit Selçuk Gökdağ, İbni Sina İmam Hatip ve Yunus Emre Kız İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinin büyük sevinç yaşadıkları bisiklet dağıtım törenine Başkan Doğan’ın yanı sıra AK Parti İzmit İlçe Başkan Yardımcıları Havzullah Yaydemir, Nurullah Yılmaze, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkan Vekili Sibel Saraç, İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Ersin Alpaslan, okul müdürleri, öğrenciler ile veliler katıldı. Şehit Selçuk Gökdağ Ortaokulu Müdürü Ahmet Gürkaş yaptığı konuşmada, “Belediye Başkanımızın bisiklet projesi Türkiye’ye örnek oldu. Başkanımız sayesinde on binlerce öğrenci bisiklete kavuştu” dedi.
Daha sonra söz alan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan da, “Türkiye’de hatta Dünya’da yapılamayan bir işi yapıyoruz. Yıllardır öğrencilerimize bisiklet, basketbol topu, tablet dağıtıyoruz. Bisiklet sağlık demektir. Sık sık bisiklet kullanın. Bisiklet kullananların daha mutlu olduğu bilimsel olarak da kanıtlanmıştır. Milletin kuruşunu ziyan etmiyoruz, yine millet için harcıyoruz. Haramı helali bilerek çalışıyoruz. Bu makamların geçici olduğunu bilerek, hoş bir seda bırakmak için çalışıyoruz. Hizmetlerimizle şehrimiz her geçen gün dünden daha iyi oluyor. Hiçbir ayrım yapmadan, herkesin belediyesi ve belediye başkanı olarak sizlere hizmet etmekten büyük onur duyuyorum” şeklinde konuştu.
Konuşmaların ardından öğrencilere bisikletleri teslim edildi.

Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.