Kardeş Belediye’den Dumlupınar ilçesine emekli dinlenme evi

Kütahya’nın Dumlupınar ilçesi Belediye Başkanı Niyazi Tezcan, kardeş Şehir olarak ilan ettiği Adana Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’i ziyaret etti

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
02 Mar 2018 / Cum 11:34 |
/ 63 Kez Okundu
| |
Kütahya’nın Dumlupınar ilçesi Belediye Başkanı Niyazi Tezcan, kardeş Şehir olarak ilan ettiği Adana Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’i ziyaret etti.
Çukurova Belediye Meclisi Şubat ayı olağan toplantısında oy birliğiyle alınan kararla kardeş şehir ilan edilen, iş makinesi ve bir takım ihtiyaç malzemesi hibe edilen Dumlupınar Belediyesi’nin Başkanı Niyazi Tezcan ve ekibi Adana’ya giderek, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’e ziyarette bulundu.
Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Dumlupınar Belediye Başkanı Niyazi Tezcan ve ekibine ziyaretleri için teşekkür ederek, “Sizi burada misafir etmek bizim için bir onur. Dumlupınar gibi kardeş şehrimiz olduğu için son derece mutluyuz. Meclisimizden Dumlupınar ilçemize yardımda bulunmak için karar aldık. Gücümüz yettiğince elimizden geldiğince Dumlupınar’a yardım edecek ve ilişkileri güçlendireceğiz. Dumlupınar’ı hiçbir açıdan mağdur etmeyeceğiz. Dumlupınar’a yapılacak projeler için meclis üyeleri ile birlikte bir ziyaret gerçekleştireceğiz’’ dedi.
Başkan Niyazi Tezcan, ziyarette yaptığı açıklamada, ’’Bizlere katkıda bulundunuz. 700 km uzaktan bizleri gördünüz, duydunuz. Demekki gönül gözü açık olunca uzaklık pek bir şey değiştirmiyor. Türkiye’nin kalbine sahip çıktınız. Cumhuriyetin temelinin atıldığı yerlere parti gözetmeksizin sahip çıkmanız bu sizin ne kadar kadirşinaz bir başkan olduğunuzu gösteriyor” ifadelerini kullandı.
Ziyaret sonunda Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Dumlupınar Belediye Başkanı Niyazi Tezcan ve ekibi Dumlupınar’da yapılması planlanan Emekli Dinlenme Evi’ni görmeleri için Emekli Dinlenme Evi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.(YD-EFE)

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.