Kavram’dan öğrencilere motivasyon semineri

Van’daki Kavram Eğitim Kurumları, haziran ayında yapılacak olan Temel Yetenek Testi (TYT) öncesi öğrenciler için motivasyon semineri düzenledi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
22 Mar 2018 / Per 14:35 |
/ 104 Kez Okundu
| |
Van’daki Kavram Eğitim Kurumları, haziran ayında yapılacak olan Temel Yetenek Testi (TYT) öncesi öğrenciler için motivasyon semineri düzenledi.
Merkez İmam Hatip Lisesinde düzenlenen ve öğrencilerin yoğun katılım sağladığı programda, Kavram Eğitim Kurumları Müdürü Lokman Tekin ve Yakın Doğu Üniversitesinden Yardımcı Doç. Dr. Emrah Soykan tarafından slayt gösterisi eşliğinde seminer verildi.
İpekyolu Belediyesi Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü Mukadder Hakan Örgün’ün hayatından bir anekdot sunmasıyla seminer sona erdi.
Seminer sonrasında bir açıklamada bulunan Kavram Eğitim Kurumları Müdürü Lokman Tekin, her sene sınav öncesinde bir motivasyon semineri düzenlediklerini hatırlatarak, “Mart ayları, öğrencilerin kendilerini bıraktıkları, motivasyonlarını kaybettikleri bir dönemdir. Biz onlara o inancı, o enerjiyi, o heyecanı tekrar yaşatabilmek ve öğrencilerimizi toparlamak maksadıyla bir motivasyon semineri yaptık. Öğrencilerimiz yoğun katılım sağladı. Seminer oldukça güzel geçti. İstediğimiz standartlara ulaştık” dedi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.