Kayapınar’da ‘Küçük adımlar büyük umutlar’ projesi

Diyarbakır’ın Kayapınar İlçe Belediyesi tarafından tüm okullar ve Aile Destek Merkezlerinde bulunan çocuklara, adalet, sevgi, yardımseverlik, doğruluk, dürüstlük, kardeşlik ve çalışkanlık değerlerinin aktarılabilmesi için “Küçük adımlar büyük umutlar” adlı proje hayata geçirildi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
21 Mar 2018 / Çar 16:23 |
/ 34 Kez Okundu
| |
Diyarbakır’ın Kayapınar İlçe Belediyesi tarafından tüm okullar ve Aile Destek Merkezlerinde bulunan çocuklara, adalet, sevgi, yardımseverlik, doğruluk, dürüstlük, kardeşlik ve çalışkanlık değerlerinin aktarılabilmesi için “Küçük adımlar büyük umutlar” adlı proje hayata geçirildi.
Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Dr. Ozan Balcı, “Bir ülkede eğitimin kalitesi, öğretmeninin kalitesi kadardır. Bu düşünceden hareketle hem çocuklarımızı aydınlatan öğretmenlerimizin gelişimine katkı sunmak hem de aldıkları eğitimleri okullarında uygulamalarını sağlamak amacı ile ‘Küçük adımlar büyük umutlar’ projesini hayata geçiriyoruz. Öğretmenler, halkı aydınlatan meşaledir. Bu bilince hem kendileri hem de içinde yaşadıkları toplum sahip olmadıkça, bizler tam olarak ne bir millet olabilir ne de ayağa kalkabiliriz. Bu nedenle öğretmenlere, donanımlı eğitimciler olmaları yolunda her türlü desteği vermek kamu idarecilerinin en önemli görevi olduğunu düşünüyorum” dedi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.