Kaymakam Çiçek: Şehit ve gazi aileleri bizlere emanettir

Kütahya’nın Emet Kaymakamı Hasan Çiçek, Çanakkale şehitlerini anma haftasında şehit ve gazi ailelerini ziyaret etti

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
20 Mar 2018 / Sal 11:10 |
/ 128 Kez Okundu
| |
Kütahya’nın Emet Kaymakamı Hasan Çiçek, Çanakkale şehitlerini anma haftasında şehit ve gazi ailelerini ziyaret etti.
Emet ilçesi Günlüce köyünden olan ve Mardin ilçesi Nusaybin’de 4 Ekim 1995 tarihinde şehit olan Adem Çağlayan, Emet ilçesi Düşecek köyünden olan ve Tunceli ili Hozat ilçesinde 28 Haziran 1992 tarihinde şehit olan Hasan Ali Soysal ve Şırnak ili Uludere ilçesinde çatışmada gazi olan Emet ilçesi Ömerfakı köyünden Gazi Mehmet Başer’i ve ailelerini ziyaret etti. Ziyarette Kaymakam Çiçek’e, Emet Jandarma Komutanı Murat Resul Kılıçaslan ve Emet Emniyet Amiri Gökhan Yıldırım eşlik etti.
Emet Kaymakamı Hasan Çiçek ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, ’’Bu vatan için seve seve canlarını feda eden şehitlerimiz ve ülkemizin bekası için canını ortaya koyan gazilerimiz bizlere emanettir. Her zaman yanlarında olduğumuzu bilmelidirler. Kaymakamlık makamımızın kapıları, şehit ve gazi ailelerimize daima açıktır’’ dedi.
Ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getiren Şehit ve Gazi yakınları, ’’Devletimiz daima bize yanımızda olduğunu hissettiriyor. Gerek komutanlarımız, gerek siyasilerimiz gerekse Kaymakamlık makamı her zaman ziyaret edip ihtiyaçlarımızı soruyor. Rabbim devletimize zeval vermesin’’ dediler. (YD-EFE)

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.