Kaymakam Sırmalı öğrenciler ile kitap okudu

Balıkesir’in Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı ve Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç, BENGİ projesi kapsamında Özel Arel Temel Lisesi’nde düzenlenen okuma etkinliğine katıldılar

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
26 Mar 2018 / Pzt 11:53 |
/ 129 Kez Okundu
| |
Balıkesir’in Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı ve Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç, BENGİ projesi kapsamında Özel Arel Temel Lisesi’nde düzenlenen okuma etkinliğine katıldılar.
20 dakika süren kitap okuma etkinliğinden sonra öğrencilerle sohbet eden Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı ve Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç, öğrencilere kitap okumanın öneminden, başarıya ve kişisel gelişime olan katkılarından bahsettiler.
Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç, Kitap okumanın, erken yaşlarda kazanılan bir alışkanlık olduğunu belirterek “Siz değerli gençler ders çalışmanın yanında düzenli olarak kitap okursanız, hayatta ve ilerde seçeceğiniz mesleklerde daha başarılı olursunuz.”dedi.
Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı “Başarı düzenli çalışmaların sonucudur. Başarılı olmak, ailemize ve ülkemize olan borcumuzu ödemek için çok çalışmalı, çalışırkende, kitap okumayı ihmal etmemeliyiz.” dedi.
Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı ve Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç, öğretmen ve öğrencilerle yaptıkları söyleşinin ardından başarı dilek ve temennilerinde bulunarak okuldan ayrıldılar.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.