Köy halkından Mehmetçik Vakfı’na bağış

Kütahya’nın Altıntaş ilçesine bağlı Aydınlar köyünde yaşayan vatandaşlar, aralarında topladıkları parayı Mehmetçik Vakfı’na bağışlanmak üzere Altıntaş Kaymakamı Musa Kazım Çelik’e teslim ettiler

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
19 Mar 2018 / Pzt 10:30 |
/ 121 Kez Okundu
| |
Kütahya’nın Altıntaş ilçesine bağlı Aydınlar köyünde yaşayan vatandaşlar, aralarında topladıkları parayı Mehmetçik Vakfı’na bağışlanmak üzere Altıntaş Kaymakamı Musa Kazım Çelik’e teslim ettiler.
Toplanan bağışı köy halkı adına teslim eden Muhtar Mehmet Aydın, ’’Zeytindalı Harekatı hepimizin göğsünü kabartmıştır. Biz ordumuzun hiç bir yardıma ihtiyacı olmadığını biliyoruz ama hiç bir şey yapmadan duramazdık. Köylülerimiz aralarında para toplayarak böyle bir bağışı uygun gördüler. Rabbim ordumuza güç kuvvet versin’’ dedi.
Kaymakam Musa Kazım Çelik, yaptığı açıklamada, ’’Aydınlar köyümüzden Mehmetçik Vakfı’na bağış yapan vatandaşlarımıza ve Muhtarımız Mehmet Aydın’a teşekkür ediyorum. Bu birlik ve beraberli ruhu olduğu müddetçe, ülkemizin hedeflerine doğru emin adımlarla ilerleyeceğine hiç şüphe yoktur’’ diye konuştu. (YD-EFE)

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.