Kuyumcu soygunu çatışmasında sıcak görüntüler ortaya çıktı

Esenler’de geçtiğimiz hafta gerçekleşen silahlı kuyumcu soygunun hemen ardından yaşananlar amatör bir kameraya yansıdı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
02 Oca 2018 / Sal 17:43 |
/ 19 Kez Okundu
| |
Esenler’de geçtiğimiz hafta gerçekleşen silahlı kuyumcu soygunun hemen ardından yaşananlar amatör bir kameraya yansıdı. Önce yerde yatan çarşaflı soyguncunun yardımına koşan kişinin daha sonra kaçtığı görülen görüntülerde çevre esnafının taş ve sopalar atarak yaralı soyguncuya elindeki silahı attırmaya çalıştığı görülüyor.
Geçtiğimiz cuma günü yaşanan kuyumcu soygununda çıkan çatışmada bir soyguncu ve kuyumcunun sahibi hayatını kaybetmiş bir soyguncu da yaralı olarak yakalanmıştı.
Gerçekleşen silahlı soygun girişimin hemen ardından yaşanan sıcak dakikalar amatör kameraya yansıdı Kameralara yansıyan görüntülerde bir kişinin yerde yaralı halde yatan çarşaflı soyguncunun yardımına koştuğu görülüyor. Yaralı soyguncuya yardım etmeye çalışan şahsın daha sonra olay yerinden kaçmaya başladığı görülüyor. Bir süre sonra soyguncunun çarşafını çıkarmaya başladığı görülen görüntülerde zanlının bir eli ile de silahını çevredekilere doğrulttuğu görülüyor. Bu sırada çevredeki vatandaşların da taş ve soplar atarak yaralı soyguncuya elindeki silahını attırmaya çalıştıkları görülüyor.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.