Lise öğrencileri stajını Avrupa’da yaptı

Bilecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bilişim Teknolojileri alanından 3 öğrenci ile Elektrik Elektronik Teknolojisi alanından 3 öğrenci, refakatçi 2 öğretmen gözetiminde Almanya’nın Köln kentinde 21 gün süren staj yaptı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
19 Mar 2018 / Pzt 10:51 |
/ 28 Kez Okundu
| |
Bilecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bilişim Teknolojileri alanından 3 öğrenci ile Elektrik Elektronik Teknolojisi alanından 3 öğrenci, refakatçi 2 öğretmen gözetiminde Almanya’nın Köln kentinde 21 gün süren staj yaptı.
Staj yapan öğrenciler Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’u makamında ziyaret ederek, yapmış oldukları staj hakkında bilgi verdiler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Durmuş, “Yurt dışında staj çalışmalarını sürdüren Bilecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerimizin bir yandan meslekleriyle ilgili bilgi ve tecrübelerini geliştirirken bir yandan da Avrupa kültür ve medeniyetini, sosyal hayatını tanıma fırsatı buldular. Yurt dışında gerçekleştirilen staj çalışmaları geleceğimizi emanet edeceğimiz öğrencilerimizin ufkunu açıyor. Meslekleriyle ve gelecekleriyle ilgili daha geniş bir bakış açısı kazanmalarını sağladı. Öğrencilerimiz yurt dışında ülkemizi, kültür ve medeniyetimizi de en güzel şekilde temsil ederek tanıttıklarına inanıyorum” şeklinde konuştu.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.