MAGİAD üyelerine eğitimde indirim protokolü

2018-2019 eğitim-öğretim yılında Manisa’da hizmet veremeye başlayacak olan Mektebim Okulları ile Manisa Genç İşadamları Derneği arasında indirim protokolü imzalandı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
07 Şub 2018 / Çar 16:45 |
/ 71 Kez Okundu
| |
2018-2019 eğitim-öğretim yılında Manisa’da hizmet veremeye başlayacak olan Mektebim Okulları ile Manisa Genç İşadamları Derneği arasında indirim protokolü imzalandı.
Kuşlubahçe Mahallesinde 9 bin 500 metrekare alan üzerine kurulacak, sosyal ve kültürel alanlarıyla çocukların fiziksel, ruhsal ve zihinsel gelişimine katkı sağlayacak olan Mektebim Okullarının Ege Bölge Müdürü İlker Söbeli, Manisa Genç İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Geriter’i ziyaret etti. Ziyarette Söbeli, okulun Manisa kampüsünün Manisa ve kendileri için çok önemli bir yatırım olduğunu belirtti. Söbeli, bu kapsamda Manisa Genç İşadamları Derneğine özel bir ayrıcalık tanınacağını buna bağlı olarak yüzde 10 indirim protokolü imzaladıklarını ifade etti. MAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Geriter ise "Gelişen ve büyüyen Manisamızda büyük bir arsa üzerine yapılacak olan okulun yetkilileriyle bir protokol imzaladık. Manisa ile ilgili yapılacak olan yani şehrimize katma değer katacak her projenin arkasında durduk ve durmaya devam edeceğiz. Hepimiz için hayırlısı olsun." şeklinde konuştu.

Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.