Marko Paşa ayakta alkışlandı

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığının düzenlediği Kültür ve Sanat günleri tüm hızıyla sürüyor

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
18 Şub 2018 / Paz 16:17 |
/ 67 Kez Okundu
| |
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığının düzenlediği Kültür ve Sanat günleri tüm hızıyla sürüyor. Kültür ve Sanat günlerinde Balıkesir Avlu’da Uygur Kardeşlerin ’’Marko Paşa" isimli müzikal tiyatro oyunu sahne alırken, salon sanatseverler tarafından adeta dolup taştı.
Ünlü tiyatro oyuncusu Nejat Uygur’un ailesi tarafından sahnelenen Marko Paşa Müzikali Balıkesir Avlu’da Balıkesirli sanatseverler ile buluştu. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Kültür ve Sanat Günleri programında Balıkesir’e gelen Nejat Uygur Tiyatrosu, büyük ustanın uzun yıllar sahnelediği Marko Paşa Müzikali ile Balıkesirliler’i adeta mest etti.
Balıkesir Avlu’da gerçekleştirilen tiyatro gösteriminde salon hınca hınç dolarken, çok sayıda Balıkesirli sanatsever yoğun ilgi nedeniyle tiyatroyu ayakta izlemek zorunda kaldı.
Tiyatronun sonunda Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Faruk Özen, oyunculara çiçek taktim ederek, vatandaşlarımızın yoğun ilgisine teşekkür etti. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin sanatın ve sanatçının her zaman yanında olduklarını ifade eden Başkan Vekili Özen, bu tür kültürel ve sanatsal faaliyetlerin artarak devam edeceğinin müjdesini verdi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.