MHP’den AK Parti’ye ziyaret

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Ramazan Ayva ve Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan heyet, AK Parti İlçe Başkanı Mesut Çetin’i ziyaret ettiler

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
24 Oca 2018 / Çar 16:48 |
/ 31 Kez Okundu
| |
Bilecik’in Bozüyük ilçesinde, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Ramazan Ayva ve Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan heyet, AK Parti İlçe Başkanı Mesut Çetin’i ziyaret ettiler.
AK Parti Bozüyük İlçe Başkanlığının haftalık olağan yönetim kurulu toplantısı sonrasında gerçekleşen ziyaret samimi bir ortamda gerçekleşti. Ziyarette Başkan Çetin ve Yönetim Kurulu üyeleri hazır bulundu. Ziyarette konuşan AK Parti İlçe Başkanı Mesut Çetin, “Bizler iki ayrı siyasi parti olsak da vatanımızın bölünmez bütünlüğü ve milletin bekası konusu ortak davamızdır. Bizi diğerlerinden ayıran da budur” ifadelerine yer verdi.
Başkanlar Ramazan Ayva ve Mesut Çetin, gündemdeki konular hakkında görüş alışverişinde bulundular. Suriye’nin kuzeyinde gerçekleştirilen Zeytin Dalı harekatı değerlendirildi. Türkiye gündeminde geniş yer bulan AK Parti-MHP milli mutabakatının akabinde gerçekleşen bu ziyaret ile ilgili bir açıklama yapan AK Parti İlçe Başkanı Mesut Çetin, "Öncelikle şahsıma ve partimize göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve alakadan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım. Milliyetçi Hareket Partisi ile birçok değerimizin örtüştüğü bir gerçektir. Milli mutabakat açıklamalarının ardından yapılan görüşmeler toplumda ciddi bir karşılık buldu ve buna her iki siyasi partinin gönüllüleri ve yöneticileri de yeşil ışık yaktı. Liderlerimiz yerli ve milli duruşuyla aslında dünyaya ve Türkiye düşmanlarına meydan okuyor. Bizler iki ayrı siyasi parti olsak da vatanımızın bölünmez bütünlüğü ve milletin bekası konusu ortak davamızdır. Bizi diğerlerinden ayıran da budur” dedi.
MHP ilçe Başkanı Ramazan Ayva da “Biz liderlerimizin aldığı kararların arkasındayız. Milliyetçi Hareket Partisi bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da ülke menfaatlerinin gereğini görev addeder” dedi.
AK Parti Bozüyük İlçe Başkanı Çetin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Ramazan Ayva ve ekibine teşekkür etti.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.