Minik GKV’liler Yağmur oldu yağdı su dansı yaptı

Dünya Su Günü etkinlikleri kapsamında adeta yağmur damlası olup yağan minik GKV’liler, yaptıkları yağmur dansıyla da izleyenleri adeta hayran bıraktı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
25 Mar 2018 / Paz 09:46 |
/ 89 Kez Okundu
| |
Dünya Su Günü etkinlikleri kapsamında adeta yağmur damlası olup yağan minik GKV’liler, yaptıkları yağmur dansıyla da izleyenleri adeta hayran bıraktı.
Suyun insan ve canlılar dünyası için öneminin vurgulandığı etkinliklerde su tasarrufunun önemine de dikkat çekildi.
Gaziantep Kolej Vakfı Özel Anaokulunda düzenlenen Dünya Su Günü etkinlikleri kapsamında, minik öğrencileri üzerlerindeki yağmur damlası motifli tişörtlerle yağmur dansı yaptı. Öğretmenlerinin eşliğinde gerçekleştirdikleri yağmur dansı izleyenleri kendilerine hayran bırakırken, gün içerisinde de su ve suyun korunması konulu çeşitli etkinliklerde görev alarak doğal yaşamın korunması, suyun canlılar için hayati öneminin kavranması ve suyun korunması konularında bilgi edinirken, insanlara da bu konuda önemli mesajlar verdiler. Düzenlenen etkinliklerin sonunda öğrenciler, arkadaşlarıyla hatıra fotoğraflar çektirirken, veliler de etkinliğin gerçekleştirilmesinden dolayı GKV Özel Okulları idareci ve öğretmenlerine teşekkür ederek, doğal yaşamın korunması yönündeki bilincin okul öncesi eğitimden itibaren verilmesinin önemini dile getirdi.

Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.