Müspet Değerler Mektebinin konuğu Bekir Develi oldu

Karesi Belediyesinin Müspet Değerler Mektebinde dersler devam ediyor

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
19 Mar 2018 / Pzt 13:01 |
/ 116 Kez Okundu
| |
Karesi Belediyesinin Müspet Değerler Mektebinde dersler devam ediyor. 3. dersi Bekir Develi verdi.
Karesi Belediyesinin ödüllü projesi Müspet Değerler Mektebi’nin 3’üncü dersinin konuğu "Hikayelerle Anadolu İrfanı" adlı konferansı ile ünlü televizyon sunucusu Bekir Develi oldu.
Karesi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen konferansa Balıkesirli vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Kültürümüz, örf ve adetlerimizdeki değişimler, alimlerimiz, evliyalarımız ve onların hayatlarına dair konular anlatan Bekir Develi, konuşmasında 15 Temmuz hain darbe girişiminde yaşanan gerçek olayları da konu ederek milletimizin birlik ve beraberliğine dikkat çekti. Hem eğitici hem öğretici bir o kadarda eğlenceli hikayelerin anlatıldığı program çoğunluğunu gençlerin oluşturduğu izleyiciler tarafından büyük beğeniyle izlendi.
Programın sonunda Bekir Develi’ye çiçek vererek, teşekkür eden Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, gençlerin ilim ve irfan ile buluşmasını önemsediklerini ifade etti. Türkiye’nin geleceğine ümitle bakmasının, ancak genç nüfusunun bilinçli ve donanımlı bir şekilde yetiştirilmesiyle mümkün olacağını söyleyen Yılmaz, "Karesi Belediyesi olarak sosyal faaliyetlerde gençleri böyle değerli insanlarla buluşturmak için çaba gösteriyoruz. Ben emeği geçen Kent Konseyi’ne ve Gençlik Meclisi ile bize değer katan Bekir Develi’ye teşekkür ediyorum" açıklamasında bulundu.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.