Niğde Belediye Başkanı Özkan üniversite gençliğiyle bir araya geldi

Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan Bedesten’de TÜGVA’lı gençlerle bir araya geldi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
26 Mar 2018 / Pzt 14:28 |
/ 276 Kez Okundu
| |
Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan Bedesten’de TÜGVA’lı gençlerle bir araya geldi. Niğde Ömer Halisdemir Üniversite Rektörü Prof. Dr. Muhsin Kar’ında katıldığı programda gençlerin talep ve istekleri dinlendi ve çözümü noktasında talimatlar verildi.
Bedesten’de düzenlenen toplantıya Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhsin Kar, TÜGVA Niğde Başkanı Burak Yaşar ve TÜGVA üniversite teşkilatı katıldı.
Toplantıya katılımlarından dolayı gençlere teşekkür eden Belediye Başkanı Rifat Özkan; “Değerli üniversite gençliğimiz bu kahvaltı münasebeti ile bir araya gelmemizden dolayı çok mutlu oldum, hepiniz hoş geldiniz hepinize saygılar sunuyorum dedi” dedi.
Bedesten’in bölümlerinden bahseden Başkan Özkan; “Değerli kardeşlerim il dışından misafirleriniz geldiği zaman Bedesten’e getirebilirsiniz. Burası sabahtan akşama kadar ücretsiz çayıyla, kütüphanesiyle vatandaşımıza çay ve okuma salonu olarak hizmet veriyor. Orta bölümde fakir fukara ailelerimizin evlerinde yaptıkları el işlerini burada pazarlıyorlar. Biz onlardan ücret almıyoruz El Emeği Göz Nuru Ürünler pazarı diye isimlendirdik. Burada el işlerini pazarlıyorlar. Perşembe Pazarı’ndaki giriş tarafında da Niğde’de fakir fukara bize müracaat ettiğinde personelimiz gidiyor evlerinde ziyaret ediyor ve onlara kart veriyor. Her ay kart sahiplerinin kartlarına puan yükleniyor ve mesaj olarak kart sahibine bildiriliyor. Vatandaşımız da adına Gönül Kapısı dediğimiz markette ihtiyacı ne ise o ihtiyacını alıp gidiyor. Yani fakir fukara için bir süpermarketimiz var” diye konuştu.
TÜGVA Niğde Başkanı Burak Yaşar böyle bir programın düzenlenmesinden dolayı Belediye Başkanı Rifat Özkan’a teşekkür etti. Burak Yaşar; “Belediye Başkanımız bize yapmış olduğumuz tüm faaliyetlerde destek oluyor. Gençliğin yanında bulunuyor maddi ve manevi olarak. Kendilerine tekrar teşekkür ediyorum” dedi.
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhsin Kar ise program için Belediye Başkanı Rifat Özkan’a teşekkür etti.
Sohbet havasında geçen toplantı programı üniversiteli gençlerin talep ve isteklerinin dinlenmesiyle sona erdi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.