Ödüllü sanatçı Afyonkarahisar’da sanatseverlerle buluştu

Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülüne layık görülen kanun sanatçısı Göksel Baktagir, Afyon Kocatepe Üniversitesinde (AKÜ) müzikseverler ile bir araya geldi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
05 Şub 2018 / Pzt 12:18 |
/ 100 Kez Okundu
| |
Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülüne layık görülen kanun sanatçısı Göksel Baktagir, Afyon Kocatepe Üniversitesinde (AKÜ) müzikseverler ile bir araya geldi.
Devlet Konservatuvarı sahneli derslikte gerçekleştirilen konsere Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak, Keman Virtiözü Cihat Aşkın, işadamı İbrahim Alimoğlu ile beraber çok sayıda sanatsever katıldı.
Konser sonrası konuşan Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, düzenlenen etkinlik ile çok güzel zaman geçirdiklerini ifade ederek “Böyle güzel bir akşamı bizlere yaşatan başta kanun sanatçısı Göksel Baktagir olmak üzere programın hazırlanmasında emeği geçen İbrahim Alimoğlu, Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Solak ve herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Konser sonrası Vali Mustafa Tutulmaz, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak tarafından kanun sanatçısı Göksel Baktagir’e plaket, çiçek ve hediye takdim edildi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.