Ölümden kurtuldu, o anları anlattı

Muğla’nın Milas ilçesi Ören Mahallesinde dün akşam saatlerinde sağanak yağış sonrası yükselen dereden geçmek isteyen araçta bulunan ve oğlu tarafından son anda kurtarılan Ayla Beyçetin yaşadıklarını anlattı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
01 Mar 2018 / Per 16:14 |
/ 134 Kez Okundu
| |
Muğla’nın Milas ilçesi Ören Mahallesinde dün akşam saatlerinde sağanak yağış sonrası yükselen dereden geçmek isteyen araçta bulunan ve oğlu tarafından son anda kurtarılan Ayla Beyçetin yaşadıklarını anlattı.
Kocaçay Deresinde 48 AAV 96 plakalı aracın sel sularına kapılması sonrası sürüklenen araçta bulunan araç sürücüsü Nuri Gümüş’ün arama çalışmaları AFAD, UMKE, Sahil Güvenlik ve Polis dalgıç ekipleri tarafından aranması çalışmaları devam ediyor. Olayda araç sürücüsü Nuri Gümüş’ün eşi Belgin Gümüş’ün cesedine olaydan sonra ulaşılmıştı.
Olay günü Kocaçay deresinin hemen karşısındaki sitelerde oturan Ayla Beyçetin isimli vatandaşın da aynı araçta bulunduğu ve sürüklenen araçtan oğlunun yardımı ile son anda kurtarıldığı ortaya çıktı. Yaşadığı olayı anlatan Beyçetin sürüklenmesi sonrası ayaklarında yaralar oluştu. Beyçetin, oğlu ile birlikte bindikleri araç sahiplerini tanımadığını belirterek, “Çay ağzına geldik. Milas’tan geliyorduk. Oradan bir araba geldi. O esnada ‘karşıya mı gideceksiniz’ dediler. Biz de evet dedik. ‘Ama nasıl gideceksiniz’ dedi. ‘Biz bir saat önce geçtik, sizi alabiliriz’ dediler. Sarışın bir bayan ilk defa tanıyorum. Ona güvenerek oğlum ile birlikte ben de bindim arabaya. Araba hareket etti, araba istop etti. Araba sesler çıkarmaya başladı o esnada. Arabanın kapısını açtık sular içeriye girmeye başladı. O esnada hanımı indi arabadan. O anda ellerini kaldırarak kadın kaybolmaya başladı. Onun peşine eşi de koştu. Sonra oğlum beni sürükleyerek çıkardı. Ben böyle yerlerde sürünerek taşlar dizlerimi parçaladı ve kıyıya yanaştım. Onlar sürüklenerek gözden kayboldu” dedi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.