Reçetesiz ilaç almak isteyen şahıs, eczacıyı darp etti

Ankara’da eczaneden kırmızı reçete ile satılan bir ilacı almak isteyen adam, ilacı reçetesiz satmadığını belirten eczacıyı darp ederek eczaneyi tarumar etti

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
24 Şub 2018 / Cmt 08:25 |
/ 36 Kez Okundu
| |
Ankara’da eczaneden kırmızı reçete ile satılan bir ilacı almak isteyen adam, ilacı reçetesiz satmadığını belirten eczacıyı darp ederek eczaneyi tarumar etti.
Edinilen bilgilere göre; olay, 14 Şubat Çarşamba günü Etimesgut ilçesinde meydana geldi. Eczaneye gelen kişi, rahtsız olduğunu belirterek psikiyatrik hastalıkların tedavisinde kullanılan bir ilacı almak istedi. Hastanın reçetesini görmek isteyen eczacı kadın, reçetesi olmadığını ama ilacı alması gerektiğini söyleyen adama ilacı vermek istemedi.
Eczacı ile yaşadığı tartışmanın ardından giderek sinirlenen adam, küfürler savurarak kadının üzerine yürüdü. Dükkan içindeki diğer kişilerin yatıştırmaya çalıştığı adam, rastgele yumruklar savurarak kasanın arkasına geçti. 3 kişinin güçlükle zapt ettiği şahıs, raflardaki ilaçları etrafa savurarak, eczaneyi tarumar etti.
Şahsın almak istediği ilacın psikiyatri tedavisi gören kişilerce kullanıldığı belirtilerek, bağımlılık etkisi olan bir ilaç olduğu kaydedildi. Bazı kişilerin bu ilacı uyuşturucu maddeler yerine kullandığı öğrenildi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.