Sağlık Müdürü Bilge, hastaları evlerinde ziyaret etti

Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
08 Mar 2018 / Per 16:37 |
/ 42 Kez Okundu
| |
Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde evlerinde ziyaret ettiği hastalara çiçek takdim etti.
Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla ’Evde Sağlık Hizmetleri’ ekibiyle birlikte hastaların evlerine ziyarette bulunan Doç. Dr. Uğur Bilge, yapılan hizmeti yerinde görürken hastalara da şifalar diledi. Hasta ve hasta yakınlarının hizmetle ilgili görüşlerini de alan Bilge, "Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğü olarak vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerinden en rahat ve ulaşılabilirliği kolay bir biçimde yararlanmasını istiyoruz. Bu çalışmaların hasta yakınları tarafından da memnuniyetle karşılandığını ifade ederken amacımız bu hizmeti daha geliştirerek daha fazla hastaya ulaşmaktır. İl Sağlık Müdürlüğü olarak diğer özel günlerde olduğu gibi, bayan hastalarımızı bu özel günde ziyaret ederek hem geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor hem de günlerini kutluyoruz" ifadelerini kullandı.
Evde Sağlık Hizmetlerinden yararlanan kadın hastalar ve hasta yakınları ise böyle özel günlerde unutulmamanın kendilerini mutlu ettiğini ve moral bulduklarını dile getirdi.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kurumda çalışan kadınları da unutmayan İl Sağlık Müdürü Uğur Bilge, çalışanlara gül verdi.

Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.