’Şaka Gibi’ oyununa yoğun ilgi

Manisa Büyükşehir Belediyesi Ocak ayı kültür sanat etkinlikleri kapsamında Ahmet Çevik Tiyatrosu’nun 2017-2018 sezonu için hazırladığı ‘Şaka Gibi’ isimli müzikli kabaresi Manisalılarla buluşurken, salonda özel konuklar da vardı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
17 Oca 2018 / Çar 14:18 |
/ 40 Kez Okundu
| |
Manisa Büyükşehir Belediyesi Ocak ayı kültür sanat etkinlikleri kapsamında Ahmet Çevik Tiyatrosu’nun 2017-2018 sezonu için hazırladığı ‘Şaka Gibi’ isimli müzikli kabaresi Manisalılarla buluşurken, salonda özel konuklar da vardı. Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından Evde Bakım Hizmeti verilen Fatma Koyuncu, Hüseyin Ambarlı ve Hüseyin Türkyılmaz da oyunu izleyenler arasındaydı.
Manisa Büyükşehir Belediyesinin gelirini HAKDEM Manisa Şubesi’ne aktardığı iki perdelik ‘Şaka Gibi’ isimli müzikli kabare, Manisalıların yoğun katılımıyla sahne alırken, Kültür Merkezi Lale Salonu’nda üç önemli ve özel konuk da yer aldı. Sağlık İşleri Daire Başkanlığı Evde Bakım Hizmetinden faydalanan Fatma Koyuncu, Hüseyin Ambarlı ve Hüseyin Türkyılmaz da evlerinden çıkıp, sosyal etkinliğe katılmanın keyfini doyasıya yaşadı. Evde Bakım Hizmeti personelleri nezaretinde katıldıkları programda, doya doya kahkaha atan bu özel isimler, sosyal hayatın akışı içerisinde kendilerini düşünen ve bu fırsatı yaratan Sağlık İşleri Daire Başkanlığı ekiplerine ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti. Duygularını aktaran Hüseyin Türkyılmaz, Sağlık İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş ve personeline teşekkür etti. Araç tahsis edilerek evlerinden alındıklarını ve etkinliğe geldiğini belirten Türkyılmaz, 14 yıldan beri ilk defa sosyal bir faaliyete katıldığını dile getirdi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş da Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde, en iyi hizmetleri vermenin mutluluğu içerisinde olduklarını söyledi.
Evde Bakım Hizmetleri’nin başarıyla sürdürüldüğünü ve bu hizmetten yararlanan vatandaşlarımızın sosyal aktivitelere dahil edilmesinin önemine değinen Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün talimatlarıyla kurulan evde bakım hizmetleri, önemli işlere imza atıyor. Vatandaşlarımızla birlikte, mutluluk yaşıyoruz. Hüseyin abimle, Kemal amcamı görünce, inanın bende çok duygulandım. Evde Bakım Hizmetleri Şube Müdürlüğümüz ve Sağlık İşleri Daire Başkanlığımız, evde bakım alan vatandaşlarımızı bu etkinliklere dahil ediyor. Bundan sonrada bu tür çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Onları mutlu ettiysek, ne mutlu bize” diye konuştu.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.