Sakarya’da zehir tacirlerine baskın

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü ekiplerince son 15 gün içerisinde gerçekleştirilen operasyonlarda, çok sayıda uyuşturucu maddesi ele geçirilirken, konuyla ilgili 32 şahsa ise işlem yapıldı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
07 Mar 2018 / Çar 13:01 |
/ 64 Kez Okundu
| |
Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü ekiplerince son 15 gün içerisinde gerçekleştirilen operasyonlarda, çok sayıda uyuşturucu maddesi ele geçirilirken, konuyla ilgili 32 şahsa ise işlem yapıldı.
Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce uyuşturucu ticareti yapan, bulunduran ve kullanan şahıslara yönelik operasyonlar tüm hızıyla devam ediyor. Son 15 gün içerisinde Narkotik Şube Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen operasyonlarda 6 şahsa uyuşturucu madde ticareti suçundan, 26 şahsa ise uyuşturucu madde bulundurmak ve kullanmak suçundan işlem yapıldı. Operasyonlar kapsamında ekiplerce; 3 bin 22 gram esrar, 321 adet hap, 150 gram Scank, 3 gram bonzai, 2 adet av tüfeği, 5 adet av tüfeği fişeği, 8 adet tabanca fişeği, 2 adet hassas terazi ve uyuşturucu madde ticaretinden elde edildiği değerlendirilen bin 555 TL para ele geçirildi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.