Sarıkamış’ta, Mine Kuş konseri

Türk Halk Müziği Sanatçısı Mine Kuş, birbirinden güzel türkülerle Sarıkamışlılara unutulmaz dakikalar yaşattı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
23 Eyl 2017 / Cmt 09:45 |
/ 4 Kez Okundu
| |
Türk Halk Müziği Sanatçısı Mine Kuş, birbirinden güzel türkülerle Sarıkamışlılara unutulmaz dakikalar yaşattı. Kuş’un türküleriyle halay çeken Sarıkamışlılar gönüllerince eğlendi.
Sarıkamış Değişim Derneği’nce, Sarıkamış Gençler Birliği Spor Kulübü’ne destek amacıyla düzenlenen konserde Sanatçı Mine Kuş ile birlikte Hakan Çelik, Turgut Alkan ve Faruk Erdoğdu, sahne aldı.
Kaymakam Yusuf İzzet Karaman, Belediye Başkanı Göksal Toksoy, İlçe Milli Eğitim Müdürü Atakan Karabağ’ında katıldığı konserde sanatçılar seslendirdikleri türkülerle Sarıkamışlılara eşsiz bir gece yaşattı. Türküler eşliğinde Belediye Başkanı Göksal Toksoy, vaandaşlarla birlikte halay çekti. Halaylar çeken vatandaşlar ise gece geç saatlere kadar gönüllerince eğlenme fırsatı buldu.
Sarıkamış Değişim Derneği Başkanı Saim Ucun, kendilerini kırmayarak Sarıkamış’a gelen sanatçılara teşekkür etti. Ucun, bu tür etkinliklerin zaman zaman yapılacağını kaydetti.
Sarıkamış Kaymakamı Yusuf İzzet Karaman ve Belediye Başkanı Göksal Toksoy, konser sonrasında sanatçılara teşekkür ederek çeşitli hediyeler verdi.

Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.